Halloweenská edice – Příšerka na dveře – DIY

Bububububububu halloweenská edice je tu!

Bojíte se? Že ne? Tak budete! Nebo se aspoň budou bát sousedi a návštěvy až uvidí vaše dveře, které se promění v příšerku. Tu právě vytvoříme v dnešním článku. Halloweenská edice je tady!

Nepotřebujete být nějak moc manuálně zruční a toto zajisté zvládnete.

potreby

A jdeme na samotné tvoření!

Já se na tohle tvoření strašně dlouho těšila. Sehnala si vše co jsem k tomu měla vymyšlené a pak už čekala na vhodnou dobu, tedy, aby nepršelo. Celkové tvoření mi trvalo asi 4 hodiny i s obědem.

Začátek

Ze začátku byly jen dveře.

12

Ty jsem celé překryla neběleným balícím papírem. Nahoře jsem ho přichytla připínáčky a tam kde jsem to potřebovala přichytit tak jsem použila oboustrannou lepící pásku. Kdyby mě na začátku někdo pozoroval asi by se hodně smál, se svými 158 cm jsem stála na židli a neustále mi padala jedna nebo druhá strana než se mi konečně podařilo zamlátit připínáček kladívkem.

halloweenská edice

Ofinka

Pak začala další sranda. Vzala jsem si krepáky a nastříhala ho. Tak jak byl smotaný tak jsem vždy jednou odtočila a ustřihla po celé délce. Nahoru na dveře jsem nalepila oboustrannou pásku a jeden “vlásek” za druhým jsem nalepila. Když jsem dolepila až na konec. Pokračovala jsem ve stříhání a dostříhala ještě pár zelených vlásků. Přistřihla k tomu ještě modré “vlásky” a pak všechno přepůlila. Opět jsem vylezla na židli a úplně nahoru přes vlásky dala zas pásku a pokračovala k přilepování zelené, modrá, zelená a modrá až do zblbnutí. Sem tam jsem nějaký vlásek nakroutila. Zbytek co nahoře přecuhoval jsem ošmikala a ofinka je hotová.

halloweenská edice

Oči

Oči. No to byla sranda. Vzala jsem si největší mísu ve, kterém dělám těsto a na bílou čtvrtku jsem si ji dvakrát obkreslila. Vystřihla a tekutým lepidlem přilepila odhadem na dveře. (Příště možná vyměřím. Na druhou stranu je to příšerka a ta nemá být souměrná.) Pak jsem si vzala kulaté víčko od jedné hry a víčko od nějaké tuby a dotvořila zbytek oka. Černou temperou jsou oko vymalovala a bylo hotovo.

halloweenská edice

Pusa

To byl velký kámen úrazu. Pusa se mi absolutně nedařila. Měla jsem představu o velké otevřené puse se dvěma a jedním prohnilým zoubkem s jazýčkem. První nakreslená pusa ale nedopadla. Byla malá, křivá a prostě no radši nepublikované. Další zkouškou bylo nakreslit na obří čtvrtku tu pusu. No jo, ale někdo ji nalepil nakřivo a prostě dohromady bílá pusa ačkoliv vymalovaná neladila se zbytkem. A co teď? Prostě jsem tu dolní část papíru se čtvrtkou ztrhla a zbytek přelepila novým. Aspoň jsem dole nechala víc místa, aby se to rychle nenamočilo. Takže nalepila jsem nový čistý papír a vymyslela že pusu mu prostě sešiju! A tak jsem to nakreslila. Ještě pro efekt jsem domalovala kapičky krve.

A hurá! Příšerka je na světě.

halloweenská edice

S výsledkem jsem hodně spokojená.

Příšerku nemusíte dělat na vchodové dveře, ale třeba na nějaké dveře v bytě. Je to srandovní, roztomilé a možná se zavřeným okem i děsivé.

Halloweenská edice je rozjetá! Těšte se na další díl.

Prozatím zde máte recept na sušenky.

Medvědova slečna

 

 

6 komentářů: „Halloweenská edice – Příšerka na dveře – DIY

 • 15.10.2016 (8:53)
  Permalink

  Tak to mohla být sranda 🙂 No i když se mi nápad opravdu líbí,letos to nestihnu, ale příští rok bych snad mohla 🙂 Za týden se stěhujem a než to všechno vybalím bude po halloweenu 🙂

  Reagovat
  • 16.10.2016 (10:09)
   Permalink

   Jé no tak příští rok, ať vyjde stěhování 🙂

   – Medvědova slečna

   Reagovat
 • 15.10.2016 (19:14)
  Permalink

  Ta to je dobrý nápad. Musela při tom být sranda. ale j na takové věci nejsem a ještě mámě nové dveře, takže by to ani nešlo.
  Jinak zajímavý nápad 🙂

  Reagovat
 • 15.10.2016 (21:47)
  Permalink

  vypadá to dobře 🙂 ale na dveře by mi to rodiče určitě nedovolili dát 😀

  Reagovat
  • 16.10.2016 (10:10)
   Permalink

   Tak nemusíš to dávat na vchodové, ale třeba od svého pokoje. 🙂

   – Medvědova slečna

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *