Washi pásky z Papírového nebe

Ahoj já jsem Medvědí slečna a jsem úchyl na washi pásky.

My jsme také úchylové na washi pásky. Ahoj Medvědí slečno!

Toto nebude odvykací článek. Právě naopak ty co už mají podobnou úchylku ještě svou úchylku zvětší a ti co zatím nevědí o co go za chvilku budou mít plný košík a objednávat.

Ráda bych vám představila eshop Papírové nebe. Název je tu úplně přesně. Nebe. Je to fakt ráj. Tenhle ráj existuje poměrně krátce, ale to vůbec nevadí. Nabízí krásné washi pásky, samolepky, kancelářské sponky a další serepetičky, které všichni milujeme.

Rozhodla jsem se vám ukázat pár vybraných washi pásek a dalších krásných věciček, které by vám rozhodně neměli uniknout při nákupu na tomto eshopu.

washi pásky

Puntíci, tečičky a cikcaky

washi pásky

Veselé puntíky – krásná veselá bílá washi páska s barevnými tečkami. Krásně papírová, bez problémů jde přelepovat a jde na ní psát jak obyčejnou tužkou tak centropenem a propiskami. Patří do skupiny těch širších pásek, má 2 cm. Navinutá je na 2 metry. Hrozně se mi líbí, je taková holčicí a svůj název veselé puntíky k ní absolutně sedí. Koupíte tady a cena je 49 Kč.

Puntíky na fialové pásce – tuhle pásku jsem si oblíbila hned jak jsem jí viděla na eshopu. Ta fialová je přesně moje barva. Je lesklá a nepůsobí tak “papírově”. Obyčejná tužka moc nedrží. Propiska a centropen, ale ano. Krásně jde sundavat a nenechává po sobě skvrny. I když se mi to nezdá tato páska má mít návin 5m a široká je 1,5 cm. Moc se mi líbí a těším se až mi bude zdobit diář a album. Tady koupíte. A cena 39 Kč.

Malé puntíčky – Krásná průhledná páska, která nepopírá svůj papírový původ. Široká 1,5 cm a 10 metrů navinutá. Na bílém poli fialový, žlutí a červení puntíčci. Absolutně bez problémů jde psát centropenem. Tahle páska budeme skvěle označovat oslavy. Odkaz na ni je zde. A stojí 45 Kč.

Růžová cikcak – Ne není to název koktejlu, ale opravdu washi pásky. Růžový cikcak je nakombinovaný s fialovým. Šírka je 1,5 cm. Obyčejnou tužkou na to moc nenapíšete, ale propiskou a centropenem ano. Právě teď je ve slevě za 41 Kč a koupíte tady.

washi pásky

Stromečci, kytičci, pírka (pírčičci je divný slovo)

 

washi pásky

 

washi pásky

 

Velké stromy – K O N E Č N Ě! Konečně mám širokou pásku. Tahle páska se stromy má na šířku 3 cm a návin 5 metrů. Musím říct, že je úžasná. Stromy jsou různorodé. Propisku a centropen na tom krásně uvidíte. Na papírovém nebi ji najdete tady a stojí 45 Kč.

Modrá kvítka – Klasicky široká pásky, která na první pohled okouzlí každého. Modromodrá. Tajemná. Nádherná. Odkaz na ni je tady. A cena je 45 Kč.

Pírka barevná – Pírka by asi neměli chybět. Takový evergreen pásek bych řekla. Je to cyklus různě barevných pírek a jsou správňácká. Za 45 Kč je najdete tady.

washi pásky

KRÁÁLÍČCIIIII

washi pásky

Já miluju králíčky! Cokoliv s králíky musím mít, proto bylo jasné, že musím mít washi pásky s králíčky. Jak to, že jsem je do této doby neměla sama nechápu!

washi pásky

Náladový zajíček – 2 cm široká páska s lesklým potiskem. Má naprosto úžasné, roztomilé králíčky, které jsou různě laděni do nálad, zamilovaný, naštvaný, vyděšený. No nádhera! Tou polepím asi i Medvěda. (Ne, nepolepí, grr. Pozn. Medvěd) 🙂 Zajíčka ve slevě za 39 Kč seženete tady.

Zajíčci – Krásně roztomilé siluety zajíčcků. Šeda páska s bílými, průhlednými zajíčky. Skvěle na ni jde psát vším možným. Stala se ihned oblíbenou a to tak zůstane. Za 45 Kč ji najdete tady.

washi pásky

Kancelářské sponky, záložky a samolepky

 

washi pásky

Krásné kovové kroucené kancelářské sponky. Takové jsem si už dlouho přála. Na Papírovém nebi stojí 25 Kč a třeba baculatou kočičku najdete zde.

washi pásky washi pásky

 

 

 

 

 

 

 

 

Záložky jsou krásný dárek od majitelky a moc jí děkuji. Jsou strašně roztomilé.

A na závěr ještě samolepky. Hvězdičky najdete třeba tady za 9 Kč.

washi pásky

washi pásky

 

 

 

 

 

 

 

Doufám. že jsem opět podpořila vaši mánií do washi pásek a drobnůstek. Ukázala vám eshop papírové nebe a poňoukla k nákupu.

Co se vám z těchto věcí nejvíce líbilo? Znáte Papírové nebe a nakupujete na něm?

washi pásky

Totální blázen a nadšenec do washi pásek Medvědí slečna

 

18 komentářů: „Washi pásky z Papírového nebe

  • 10.10.2016 (9:32)
   Permalink

   Ta stromová je hodně pěkná. 🙂

   – Medvědova slečna

   Reagovat
  • 10.10.2016 (14:26)
   Permalink

   Puntíkatá je taková slaďoušská 🙂
   – Medvědova slečna

   Reagovat
  • 10.10.2016 (14:27)
   Permalink

   Taky je to jeden z mých favoritů. 🙂

   – Medvědova slečna

   Reagovat
  • 10.10.2016 (14:27)
   Permalink

   Je pro milovníků ušáků jako jsem já jsem taková pásky nejlepší. 😀

   – Medvědova slečna

   Reagovat
 • 10.10.2016 (16:03)
  Permalink

  Washi pásky taky naprosto miluji! Krásné jsou všechny, ale miluji kytičky, takže vše s kytičkami je pro mě nejkrásnější 😊😊

  Reagovat
 • 10.10.2016 (19:42)
  Permalink

  aaaa, puntíci a pírčíčci (;D) jsou nej ♥

  a jinak, takový sponky jsem ještě nikde neviděla! vypadají hrozně roztomile :)) o stránce slyším poprvý, ale teď jsem to tak v rychlosti projela a asi jim udělám menší kšeftík. 🙂 kromě sponek se mi hrozně líbí ty washi pásky, kde jsou vlaštovky a kočičáci na bílym pozadí :))

  Reagovat
  • 10.10.2016 (19:56)
   Permalink

   Pírčička si nechám dát do slovníku. 😀
   Stojí za to udělat kšeftík. :))

   Reagovat
 • 11.10.2016 (16:08)
  Permalink

  Teda takovéhle pásky vidím prvně 😀 některé jsou takové hodně “cute” 😀 ale mně se nejvíc líbí ta modrá kvítka … Jen nevím, jak bych to využila. 😀

  Reagovat
  • 11.10.2016 (16:12)
   Permalink

   Vážně prvně? Mi přijde, že jsou všude. Určitě bys využila. Hodně lidí včetně mě je používají do diáře. Sešitů, přáníčkem, albumů. Dá se s ní vyzdobit telefon. A tak. 🙂

   Reagovat
 • 11.10.2016 (18:05)
  Permalink

  Ty pásky jsou opravdu rozkošné. Mám stále nutkání si je koupit pokaždé, když je vidím v papírnictví, ale asi by mi byly úplně k ničemu. 😀

  Reagovat
  • 11.10.2016 (18:15)
   Permalink

   Prosím tě v jakém papírnictví si je viděla? Když se já na ně někde zeptám tak na mě koukají jak kdybych spadla z vesmíru. 😀

   Reagovat
  • 7.11.2016 (7:16)
   Permalink

   No jasně jdi do toho, určitě si tam nějakou krásnou vybereš. A nebo pět :D.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *