Brandnooz box ZÁŘÍ 2016 – ochutnáváme novinky

Pozdě, ale přece. Brandnooz box je tady.

I tak by se dalo nazvat zářijové čekání na brandnooz box. Co k tomu říct. Měl přijít ve čtvrtek, bohužel státní svátek to zdržel. Pak měl tedy přijít v pátek. Už ve čtvrtek mi to bylo divné furt žádná zpráva od České pošty. Až v pátek ráno jsem viděla, že přišel o půlnoci. A přišel email, že se box bude doručen v pátek 30.9. Tak jsme s Medvědem dlouho, dlooouhooo čekali a nic. Online sledování neukazovalo žádnou změnu s tím, že balík je furt v Praze. No nedá se nic dělat balík přišel až dnes.

Tak se pojďte podívat na to, na co jsme tak dlouho čekali.

brandnooz box

Pití

brandnooz box

Jako v každém boxu, nechybí velké množství nápojů. Součástí boxu byly opět nápoje na energii Tranquini, nevím proč to tam je. Zářijový box najdete tady.

Aktuální obsah tedy byl

Mattoni Grapefruit – Myslím, že minerálky od Mattoni všichni známe. Má mít v sobě vyšší obsah ovocné šťávy. NOVINKA Cena 16,90 Kč

Semtex Cactus – údajně nejprodávanější příchuť. Já ani Medvěd neholdujeme energickým drinkům takže toto my asi dobře neposoudíme. Cena 32,90 Kč.

Jupík Lucky Fruit – Dětské pitíčko s obalem s nasranými ptáky. Blbůstka, která potěší nejedno dítě. Já jsem teď to pitíčko vyzunkla a je moc dobré. NOVINKA Cena 9,90 Kč

 

Vaříme

brandnooz box

Vitana Čočková a bramborová – o těchto farmářských polévkách jsem už slyšela a jsou podle všeho dobré. Jsem na ně zvědavá a určitě minimálně čočkovou si s Medvědem uvaříme. Cena 29,90 Kč.

Kand kremžská – Někdo mohl dostat i plnotučnou hořčici. Na této hořčici není nic zvláštního a nového krom toho, že jsou ve sklenici. NOVINKA Cena 25 Kč

brandnooz box

Jojo Koktejl bar a kavárna – pěnové bonbónky, které by měli chutnat například jako perník nebo káva. Podobné balení bylo už v minulém a já i když jsem milovník bonbónů doufám, že v dalším už nebudou. Cena 16,90 Kč NOVINKA

Nestlé Nesquik delice – nová tyčinky z řady Nesquik. Předpokládám, že bude velmi sladká, ale podle složení má být s hodně vitamíny a také by to mělo být skvělé zpestření dětské školní svačiny. NOVINKA Cena 9,90 Kč.

Monnami Ovocné pyré – V boxu mohlo být hodně druhů my máme jablko s banánem a jablko se švestkou. Je to dáno jako tip, ale ještě nikde jsme to nezahlídla a docela se těším až to ochutnám. Cena 35-38 Kč.

Já ♥ Orion – Pistáciovou zmenšenina obrovské čokolády. Tu si musím rozbalit hned. Mňam!  NOVINKA Cena 13,90 Kč.

Box má celkovou hodnotu 272 Kč.  

9 výrobků z toho 6 novinek.

Celkově se mi box dá se říct líbil, ale už jsem zažila i lepší a to o dost. Příště bych uvítala méně napojů, už žádné energiťáky a třeba fakt nějakou pecku co se prostě povznese celý box.

Brandnooz box zanedlouho oslaví další rok své existence tak doufám, že se fakt vytáhnout s nějakou chuťovkou.

Líbil se vám tento box? Co by jste si přáli vy, aby v dalším bylo?

Váš Medvěd a jeho slečna

6 komentářů: „Brandnooz box ZÁŘÍ 2016 – ochutnáváme novinky

 • 5.10.2016 (9:28)
  Permalink

  Proč někomu tenhle měsíc poslali Tranquini to nechápu, ani to nebylo nějak dobré takže to vám nezávidím 🙂
  Nám balíček taky přišel pozdě, ale je to teprve můj druhý balíček a já byla nadšená. Rozhodně to bylo lepší než minule…

  Reagovat
  • 5.10.2016 (12:18)
   Permalink

   No to Tranquini nám nechutnalo už minule, asi jim toho zbylo hodně, jinak si to nedovedu vysvětlit. Jinak u nás byla taky vcelku spokojenost :).

   Reagovat
 • 5.10.2016 (12:18)
  Permalink

  Tranquini neznám, ale polévky vypadají vážně skvěle. Zvláště v tomhle období jsem polévková 🙂 takže tu určitě zkusím a jsem ráda, že tyhle “cucací” kapsičky dělají už i pro dospělé!

  Reagovat
  • 5.10.2016 (12:21)
   Permalink

   No ono není ani o co stát u toho Tranquini. Je to takovej čaj s bublinkama co má dodat klid a energii či co. Na chuť ale fakt nic moc a o ceně se ani zmiňovat nebudu :D. Cucací kapsičky já budu posílat dál, však on je u nás někdo vycucá nakonec :D.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *