Washi tape

Washi tape neboli washi pásky.

Pro lidi co se motají kolem diářů a scrapbooků je tento název známý. Pro vás co teprve začínáte být maniaci do tohoto všeho tak malé vysvětlení washi pásky jsou většinou z rýžového papíru, jsou průhledné a dají se snadno odstranit. Takže si je můžete nalepit prakticky kamkoliv. Do diáře, využít je do alba a nebo je nalepit třeba i na zeď. 🙂
Teď vám nabízím malé nahlédnutí do mé mini “sbírky” washi pásek.

Washi tape

 1. a 2. Imitace krajky. Koupeno v obchůdcích s kreativními potřebami.
3. a 4. Trojka moje nová a rovnou oblíbená krásná puntikatá a rovněž tak zelená. Puntíčky se mi líbějí poslední dobou všude možně a washi pásky nejsou výjimkou. Červená koupená v obchůdku s kreativními potřebami a o původu zelené si nejsem bohužel jistá.
5. a 6. Jediné moje úzounké pásky. Oranžová je z ebay odkaz a černou jsem kupovala v obchůdku spolu s puntikatou, krajkou a dalšími páskami v jednom paklu.

washi tape
7. Je speciálně vánoční a moc se mi líbí. Ideální pro vánoční ozdobu diáře nebo na přáníčka. Seženete třeba zde.
8. Zelené vánoční stromečky. Z této pásky jsem třeba tvořila o vánocích stromeček na zeď. Bohužel netuším odkud ji mám a dochází, asi ji budu potřebovat znovu.
20160902_145909
9. Moje nejvíc nejoblíbenější páska! Tlapičková. Nejvíc používaná a bohužel rychle mizí. Koupila jsem jí na veletrhu kreativity v Dubči.
10., 11. a 14. Tyto pásky mám z http://www.washipasky.cz/ with love moc nepoužívám, ale 10. páska už má taky brzo na kahánku. 14. páska se skvěle hodí na PF přání nebo na důležité časové údaje.
12. Páska kupovaná v paklu s ostatními v obchůdku. Přijde mi skvělá a trochu retro.
13. Páska kupovaná v Tigeru. Hodně dětská, ale přesto krásná.
15. Páska je taky velmi moje oblíbená a jediná třpytkatá a jako jediná fakt není z rýžového papíru. Kupovaná na Aliexpressu.
 20160902_145940
Je tolik různých washi tape. Obrázků, vzorů, šířky. A já bych chtěla všechny!
A co vy? Máte nějaké?
Posedlá páskami Medvědova slečna

Mohlo by se vám líbit..

10 komentářů: „Washi tape

 • 4.9.2016 (9:09)
  Permalink

  Ještě že byl na konci ten podpis. Říkala jsem si, že tu něco nehraje – chlap a washi pásky 😀
  Slyšela jsem o nich, viděla jsem je ve spoustě videí a návodů, ale sama žádnou nemám a asi si ani nebudu pořizovat. Moje pokusy o kreativní zápisník vždy zkazí smysl pro symetrii, jednoduchost a absence výtvarného nadání. Ale jsou krásné 🙂
  x
  http://www.introvertnisvet.blogspot.cz

  Reagovat
 • 4.9.2016 (9:16)
  Permalink

  Heh to mě ani nenapadlo, že by někoho napadlo, že toto píše chlap když jsme napsani oba i jako autoři. 😀 Každopádně vtipný. 😀 Já například těmi páskami lepím i dárky vánoční, zdobím kartičky se jmény a tak. 🙂 Lepší jak izolepa, tohle odtrhneš normálně prsty. 🙂
  – Medvědova slečna

  Reagovat
 • 5.9.2016 (12:45)
  Permalink

  Skvělý nápad. 🙂 Já vůbec nevěděla k čemu to slouží. Asi vyzkouším. Jen se zeptám: V jaké cenové relaci se tyto pásky pohybují?

  Trefoil

  Reagovat
 • 5.9.2016 (12:53)
  Permalink

  Ono záleží jaký druh – barva, šírka, třpytky atd. Ale takové ty nejzákladnější od 35 Kč určitě. 🙂 Já jsem sadu 4 pásek kupovala za 125 Kč. Stačí hledat. 🙂

  – Medvědova slečna

  Reagovat
 • 5.9.2016 (16:19)
  Permalink

  Vždycky se mi tyhle pásky líbily, ale nikdy jsem je nikde nezahlédla a přiznám se, že jsem po nich ani nepátrala :).

  Daisy, outcry.blog.cz

  Reagovat
 • 5.9.2016 (16:21)
  Permalink

  Je bohužel ani nezahlédneš když půjdeš třeba do papírnictví. Jednou jsem obešla 3 papírnictví a pokaždé jsem musela vysvětlovat co to je a na co se to používá.
  Pokud budeš chtít někdy pátrat tak pátrej přímo ve výtvarných potřebách nebo na internetu. 🙂

  – Medvědova slečna

  Reagovat
 • 7.9.2016 (17:44)
  Permalink

  Tyhle pásky jsem zahlédla akorát na internetu ve videích na youtube, ale nikde jsem na ně nenarazila a zas tak nutně je nepotřebuji, abych je cíleně vyhledávala. Stejně bych je ani moc nevyužívala. Sotva jsem schopná vést si diář. 😀 Ale pokud je člověk kreativní, jistě je to skvělá věc. 🙂
  Mimochodem… odpověď na otázku pana Medvěda: Byla jsem v zoo v Jihlavě. 🙂

  Reagovat
 • 8.9.2016 (11:10)
  Permalink

  Já se na tyhle pásky vždycky koukala se zvědavostí a potřebou si aspoň jednu pořídit. Obzvlášť nějakou s vánočním motivem jako ukazuješ ty, ale nějak se nemám k tomu si jí objednat….

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *