Tajný život mazlíčků

Zdroj

Co dělají vaši miláčci když jsou sami doma? Odpověď získáte ve film Tajný život mazlíčků.

Bobky trousící králík s vražednými sklony, nové přátelství, hodně divnej had a tuny klobásek kam se podíváte. To vše vás čeká v tomto neobyčejném rodinném filmu Tajný život mazlíčků. New York jak ho neznáte z jiných filmů, ale z pohledu zvířat co necháte doma po tom co odejdete do práce nebo do školy.

První co mi blesklo hlavou po tom co nastal víkend bylo. Dovolená, žádná práce, nic nedělání a jen relaxace na chatě u lesa. Po první várce nalezených hřibů a nikdy nekončícího čištění jsem uslyšel tu památnou větu. “V týdnu by jsme mohli jít do kina na mazlíčky.” Dělal jsem, že nic neslyším [Já věděla, že to jen hraješ! M.S] a dál jsme zuřivě čistil houby. Docela mi to procházelo než se dovolená překlenula do druhé půlky a s ní i další úpěnlivé prosby a smutné psí očiska, jestli teda půjdeme.
 
Mé medvědí já se pořád hádalo s mým líným já. Jakože to nemá cenu a proč tam půjdeme, když je to přece kreslená blbost. No co jsem slíbil to jsme i dodržel jako vždy a nakonec po cestě domů v sobotu jsem se já, pověstná pevná medvědí skála opět zlomil pod tíhou čokoočí mojí druhé polovičky. Ani jsem se nestihl pořádně nadechnout a už jsem se slyšel jak objednávám popcorn a super speciální edici pití. S úsměvem sedám do sedačky házíc si kusy toho pseudosladkého vzduchu do pusy a čekám na začátek filmu.

 

 FILM

Nyní k filmu Tajný život mazlíčků samotnému. Úvod, který se celý točí okolo minifilmu s Mimoněma je fakt vtipnej, ten se autorům hodně povedl a i starší ročníky určitě zvednou koutky pobavením. Ti z vás co viděli trailer budete z počátku nadšení, všechny vtipné věci co jste  mohli vidět tam budou. Pudl točící vlasama, smutné psí oči, tlustá čičina a podobně. Vše co bylo slíbeno toho se dočkáme.
 
Zdroj
Ale. Je tu pro mě velké ale, věřím že i pro ostatní z vás bude taky. Film jde v hezkém tempu, vše odsýpá tak jak má. Jenže po prvních dvaceti minutách jsem se začal nudit, děj byl nezáživný a nespravil to ani hodně naštvanej králík, co umí dělat paklíče z mrkví  a ani věčně hladovej jestřáb. Po pravdě jsem se sem tam cítil divně, když se skupiny dětí v kině smáli a já prostě ne. [Medvědí slečna se taky nesmála. M.S.]
Zdroj

Příběh

Tajný život mazlíčků se točí okolo dvou psů, kteří se snaží spolu vyjít, postupně je začne nahánět odchytová služba, banda nechtěných mazlíčků a na konec i celá parta kamarádů v čele se zamilovanou vatovou fenkou. Nebojte se nikdo neumře, je to přece jen pohádka. Musím ale s lítostí říct, že po shlédnutí Zootropolis tenhle film ve mě nezanechal zrovna pozitivní pocit. Jo, jako pohádka je to fajn a věřím, že spoustu dětí tento snímek osloví a budou ho vychvalovat do nebes a bude je bavit stokrát dokola. Ale dospělého medvěda jako jsem já, no jednou stačilo. Film neurazí, ale ani zásadně nepobaví, v porovnání s letošní dávkou animáků pro mě končí v té spoednější půlce. Proto mu uděluji dva a půl medvědů z pěti.
 
Zdroj
Pokud máte malé děti rozhodně je na tento film vemte, nebudou litovat. 
 

A nebo pokud máte nesplněné sliby a chcete udělat svým druhým chlupatým polovičkám radost jako já, tak taky neváhejte. Nudit se nebudete, ale nezapomenutelný zážitek si taky neodnesete.Chystáte se na tento film? Pokud jste ho již viděli co si o něm myslíte?

Váš testující medvěd

RelatedPost

12 komentářů: „Tajný život mazlíčků

 • 16.8.2016 (11:01)
  Permalink

  Je pěkné, že tak držíš slib a do kina jste šli 🙂 Shodou okolností jsem taky dala slib a včera jsem jej splnila, takže to mám pořád v živé paměti 😀 Krátký úvodní snímek mě dostal – během chvilky jsem se nasmála více než u celých Mimoňů. Pak ale přišel samotný film – začátek se mi líbil, přeci jen tam byly scény z traileru a Max a jeho kamarádi prostě byli milí. Pak mi film ale začal připomínat jiné filmy a ohrané písničky a to mi náladu lehce zkazilo. V některých částech jsem se zasmála, ale že by to byl nějaký super počin se říct nedá. Překvapivě u nás bylo kino z poloviny plné spíše věkem 15-25 a smích se ozýval ze všech koutů.

  Reagovat
 • 16.8.2016 (11:49)
  Permalink

  Sourozenci se na tuhle pohádku hrozně těší, ale asi počkám, až bude někde na stáhnutí. Přece jen jsme byli o prázdinách v kině až až 🙂
  Jsem na tu pohádku docela zvědavá, tak doufám, že to bude stát za to. I když pohádky, kde jsou hlavními hrdiny zvířátka moc nemusím 🙂

  Reagovat
 • 18.8.2016 (8:37)
  Permalink

  Jo sliby se mají plnit a proto mě čeká ještě hodně animáků co má vyjít :). Tak to jsi měla věkový průměr v kině o dost větší než my. Jinak máš super blog, hodně se mi líbí :).

  Reagovat
 • 18.8.2016 (8:39)
  Permalink

  Já si myslím že nějakých cca 160kč x2 kdybych věděl jaké to je, do toho znovu asi neinvestoval, proto si počkej :).

  Reagovat
 • 18.8.2016 (8:40)
  Permalink

  Mělčiny teda nic moc? O těch jsem hodně přemýšlel a vzpomínal u toho na staré dobré Čelisti, no ale asi zase nemusím vidět všechno :). Mazlíčky si dvakrát rozmyslete, pokud nejste velcí nadšenci zvířátek, ohraných dějů a animáků.

  Reagovat
 • 19.8.2016 (13:52)
  Permalink

  Zrovna jsem tak přemýšlela, že bych si zajela do kina kouknout na tenhle animák, ale teď si tím už nejsem tak jistá a raději bych zašla na horor Zhasni a zemřeš 😀 Myslela jsem si, že tenhle animák bude víc super, ale tak, dětem to stačí 😀

  Reagovat
 • 21.8.2016 (13:53)
  Permalink

  Mě se trailer neskutečně líbil a můj první pocit byl, že na tenhle film musím do kina jít! Jenže pak mi něco začalo říkat, že to bude sice roztomilá podívaná, ale žádná bomba.. a tvůj článek mě v tom akorát utvrdil. Takže si počkám, až to bude online na internetu a nebudu zbytečně vyhazovat peníze za kino, protože je stejně vyhodím zase za jinou blbost. 😀 🙂

  Reagovat
 • 30.8.2016 (6:46)
  Permalink

  Přesně tyhle pocity jsem měl taky, ale stejně jsem tomu dal šanci, v závěru peníze stejně utratíš, od toho jsou :).

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *